Als een rijke zakenvrouw, die argwanend wordt bekeken in het dorp, en de eigenaar van een slecht lopend poolcafé samen voor het dorp opkomen, ontpopt zich een mooie relatie.
Titre
Droomman
Auteur
Sarah Morgenthaler
Traducteur
Monique Eggermont Janine Van der Kooij
Langue
Néerlandais
Langue originale
Anglais
Titre original
Mistletoe & Mr. Right
Éditeur
Amsterdam: A.W. Bruna Uitgevers, © 2021
400 p.
ISBN
9789400513204 (paperback)

Commentaires

Lana is een rijke, succesvolle zakenvrouw die in Moose Springs, Alaska een luxueus appartementencomplex wil neerzetten. Ze krijgt echter heel wat tegenstand uit het dorpje. Om te bewijzen dat ze er toch thuishoort, gaat ze op jacht naar een op hol geslagen eland die het op de kerstversiering in het dorp gemunt heeft. Rick heeft moeilijke jaren achter de rug en zijn poolcafé in Moose Springs loopt niet zo goed. Als Lana hem met een verdovingspijl raakt, schiet hij haar te hulp in haar jacht op de eland. De auteur is geoloog en schrijft romantische fictie. In dit tweede deel* in de 'Moose Springs'-serie legt ze de focus op een nieuw duo dat op het eerste gezicht niets met elkaar gemeen lijkt te hebben, maar doorheen het verhaal steeds dichter naar elkaar toe groeit. Het verhaal, met een voorspelbaar plot, onderscheidt zich van andere in het genre door de vlotte schrijfstijl, de humor en de originele locatie. Fijn boek voor liefhebbers van Jenny Colgan en Sophie Kinsella.