Book
Dutch

Dromen in de ochtendzon

Sarah Morgan (author), Anne-Marie Martens (translator)
Een succesvol blogster die liefdesadviezen geeft, ontmoet tijdens haar hardlooprondje een knappe man, waarna ze bij zichzelf te rade moet gaan.
Title
Dromen in de ochtendzon
Author
Sarah Morgan
Translator
Anne-Marie Martens
Language
Dutch
Original language
English
Original title
New York, actually
Publisher
Amsterdam: HarperCollins, 2020
349 p.
ISBN
9789402705720 (paperback)

Reviews

Molly schrijft onder het pseudoniem ‘Aggie’ een blog met tips en adviezen over de liefde en woont samen met haar grote liefde, een dalmatiër, in Manhattan. Tijdens een van haar dagelijkse hardlooprondjes in Central Park ontmoet ze de sexy en gespierde Daniel die op zijn beurt een losbandige Duitse herder uitlaat. Ze weet alleen niet dat hij deze hond ‘geleend’ heeft om op deze manier in contact te komen met de knappe Molly. Ze hebben allebei nog nooit eerder een serieuze relatie gehad, maar denken alles over de liefde te weten. Als Daniel, die echtscheidingsadvocaat van beroep is, dan ook nog eens te maken krijgt met de onbekende ‘Aggie’, is dit een recept voor een hoop humoristische gebeurtenissen en onverwachte wendingen. De auteur (1948) is geboren en getogen in Engeland, maar domineert al jarenlang de Amerikaanse bestsellerlijsten. Fleurig omslag dat past bij het verhaal. Een 100% feelgoodroman. Geschikt voor een breed publiek. Voor liefhebbers van Jill Mansell en Brenda Novak.

About Sarah Morgan

Sarah Morgan may refer to:

  • Sarah Morgan (writer) of Bigipedia etc.
  • Sarah Morgan (singer), British singer

See also

  • All pages with titles containing Sarah Morgan
Read more on Wikipedia