Book
Dutch

Op de hielen

Karen Rose (author), Hans Verbeek (translator)
Een vrouw die werkte met criminelen die seksmisdaden hebben begaan, vernietigde veiligheidshalve alle sporen naar haar vroeger leven, maar toch wordt ze nog altijd bedreigd.
Title
Op de hielen
Author
Karen Rose 1964-
Translator
Hans Verbeek
Language
Dutch
Original language
English
Original title
Closer than you think
Publisher
Utrecht: De Fontein, 2015
749 p.
ISBN
9789026138539 (paperback)

Reviews

Als psychologe Faith Corcoran terugkeert naar het huis van haar jeugd blijkt zich daar een seriemoordenaar schuil te houden. Al snel rijst de vraag of deze man dezelfde is als Faith’s stalker die al verschillende aanslagen op haar leven heeft gepleegd. Gelukkig is daar FBI-agent ‘superheld’ Deacon Novak die samen met Faith een onderzoek instelt. Dat de twee als een blok voor elkaar vallen zorgt voor de nodige romantiek en opwinding. De zoektocht naar nog vermiste meisjes en de dader gaat onverminderd voort, maar het kersverse stel weet lust en werk prima te combineren. Karen Rose (1964, Washington D.C.), afgestudeerd chemisch ingenieur, levert na haar thrillerdebuut ‘Don’t tell’ in 2003 alleen maar bestsellers af. Haar vlotte schrijfstijl, humor en vermogen om spanning en romantiek te vervlechten maken haar een geliefd auteur. Daarbij combineert ze snelle dialogen met gruwelijke details en weet ze de plot net lang genoeg te rekken. Voor liefhebbers van Karen Slaughter en Sue Grafton. …Read more

About Karen Rose

Karen Rose (born Karen Rose Hafer in Baltimore, Maryland, United States) is an internationally bestselling, RITA-award winning romantic suspense author. Rose was born and raised in the Maryland suburbs of Washington, D.C. She met her husband, Martin, on a blind date when they were seventeen and after they both graduated from the University of Maryland, (Karen with a degree in chemical engineering) they moved to Cincinnati, Ohio. Karen worked as a chemical engineer for a large consumer goods company, earning two patents, but as Karen says, “scenes were roiling in my head and I couldn't concentrate on my job so I started writing them down. I started out writing for fun, and soon found I was hooked.”

Her debut suspense novel, Don't Tell, was released in July, 2003. Since then, she has published more than fifteen novels and two novellas. Her twenty-fifth novel, Say No More, was released in August 2020.

Karen's books have appeared on the bestsel…Read more on Wikipedia

Suggestions