Book
Dutch

Het geschenk van Happiness

Holly Martin (author), Patricia Pos (translator)
Ruby verhuist naar het kustplaatsje Happiness om een kerstwinkeltje te beginnen, maar door een overstroming deelt ze tijdelijk een pand met de knappe kunstenaar Jacob.
Title
Het geschenk van Happiness
Author
Holly Martin
Translator
Patricia Pos
Language
Dutch
Original language
English
Original title
The gift of Happiness
Publisher
Utrecht: Z&K, © 2020
270 p.
ISBN
9789020539431 (paperback)

Reviews

Ruby, kerstliefhebber in hart en nieren, krijgt de kans om een kerstwinkeltje te openen in het gezellige kustplaatsje Happiness. Ze logeerde er gedurende de zomer al even bij haar vriendin Willow en had er een korte, onstuimige relatie met Jacob. Door een overstroming kan ze bij aankomst haar eigen winkel nog niet betrekken en ze mag een pand delen met Jacob. Ruby wil zich niet binden, maar voelt zich steeds sterker aangetrokken tot Jacob. Dit tweede, op zichzelf staande deel in de 'Happiness-serie'*, neemt je mee naar het kustdorpje Happiness tijdens de kerstperiode. Alle kerstclichés, zoals sneeuw, gezelligheid, kerstversiering en een ontluikende romance, zijn daarbij aanwezig. Het boek leest vlot weg en hoewel het plot wat voorspelbaar is, deert dit niet. Deze kerstfilm in boekvorm laat je even wegdromen en brengt je helemaal in kerstsfeer. Holly Martin staat regelmatig in bestsellerlijsten met haar feelgoodboeken. Voor lezers van Katie Fforde en Nicola May.